MRT FM
TURP GİBİ RADYO

Şehit Ailelerinden Komutan Sancaktar’a Ziyaret

Osmaniye Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Toprakkale ve il merkezindeki şehit ailelerini ziyaret etti.

Osmaniye Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Toprakkale ve il merkezindeki şehit ailelerini ziyaret etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz’ün de eşlik ettiği ziyaretlerde, Albay Sancaktar ilk olarak Toprakkale’nin Göçmenler Mahallesinde ikamet eden Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sedat Yıldız’ın ailesine misafir oldu.

Albay Sancaktar daha sonra il merkezi Andan Menderes Mahallesi’nde oturan Şehit Jandarma Er Süleyman Gümüştekin ve Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Şehit Piyade Er İbrahim Kaçar’ın aileleriyle de görüştü.

Sıcak ve samimi bir sohbet ortamının oluştuğu ziyaretler de Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, 97 yaşındaki şehit dedesi Battal Kaçar’i ziyaret edip, ardından şehit babası Osman Kaçar’a dernek rozetini taktı.

Şehit aileleri, duydukları memnuniyeti dile getirerek Albay Sancaktar ve Dernek Başkanı Durmuş Öksüz’e teşekkür ettiler.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
KADİRLİ HABERLERİ

Cevap yaz