Kadirli'nin ilk ve tek radyosu

Nacar “Büyük Davalar Büyük Emekler İster”

Ak Parti Kadirli Belediye Başkan Aday adayı Bahtiyar Nacar, bugüne kadarki tecrübelerini kentin yönetimine yansıtmak isteğini, yaşadığı kente hizmet edebilmek için aday olduğunu söyledi. 

Ak Parti Kadirli Belediye Başkan Aday adayı Bahtiyar Nacar, bugüne kadarki tecrübelerini kentin yönetimine yansıtmak isteğini, yaşadığı kente hizmet edebilmek için aday olduğunu söyledi.

Aday Adaylığını açıkladığı günden buyana halkın büyük bir teveccühünü kazanan Nacar, “ halkımızın beklentilerine cevap veren sorunları çözüme kavuşturan, kucaklaşan ve güler yüzlü bir belediye için gönül belediyeciliğinin hakim olması için çalışacağız” dedi.

Nacar, “Büyük Davalar Büyük Emekler İster’’
Bilgi birikimi ve tecrübelerimin kentimize çok şey katabileceğine eminim diyen Nacar, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri münasebetiyle, Ak Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olarak saygıdeğer Kadirlilili vatandaşlarımızın iradesine ve tercihine talip olduğunu söyledi. Nacar, “Büyük Davalar Büyük Emekler İster’’
Cenab-ı Hakkın takdiri ve siz değerli hemşehrilerimin destekleriyle Kadirlimizde Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum diyen Nacar, şunları kaydetti;

“Tek Derdim Memleket, Tek Önceliğim Kadirli’dir.

Kadirli’ye Hizmeti bir borç bilmem sebebiyle şehrimize dair her konuda çözümün bir parçası olmak için gece gündüz çalışacağım. Bu görevi yürütürken cefakar, fedakar ve vefakar muhterem Kadirlili hemşerilerimin destek ve yardımları en büyük enerji kaynağım oluyor. Alt yapıdan eğitime, sağlıktan tarıma, turizmden sosyal hizmetlere, sanayiden istihdama, yoksulluktan işsizliğe, gençlik ve spordan güvenliğe kısacası her alanda yapılması gereken büyük hizmetlere vesile olmaya gayret edeceğim.

Nacar, “Büyük Davalar Büyük Emekler İster’’ Bütün bunları gerçekleştirirken hareket esasım toplumun bütün kesimleri ile iletişim halinde olarak her daim insan odaklı ve hesap verebilir bir hizmet anlayışını benimsemek olacaktır. Ak Parti Gönül Belediyeciliği ile Kadirli’yi tanıştıracağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın Gönül Belediyeciliği çıkışının Kadirli’de karşılık bulması için çalışacağız” dedi.

Nacar  "Büyük Davalar Büyük Emekler İster"

Haber: Yüksel İbicioğlu

[Toplam:1    Ortalama:5/5]