MRT FM
TURP GİBİ RADYO

Kadirli’de Kur’an Kursu Öğrencileri Yıl Sonu Etkinliği Düzenledi

Kadirli İlçe Müftülüğüne bağlı, 4-6 yaş arası Kur’an Kursu öğrencileri, yıl sonu etkinliği düzenledi.

Zeliha Kastal ve Uslular Kur ’an kursu Ana sınıfı öğrencileri yıl sonu etkinliği düzenledi.

Kadirli İlçe Müftülüğüne bağlı, 4-6 yaş arası Kur’an Kursu öğrencileri, yıl sonu etkinliği düzenledi. Minik öğrenciler yıl boyunca öğrendiklerini sergileyerek katılımcılardan büyük beğeni topladılar. Program öğrencilerin Kur’an-ı Kerim okumasıyla başladı.ardından yapılan skeçler,ilahiler ve sergilenen gösterilerle devam etti.

Konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe ilçe Müftüsü Necati Gündoğdu,vaizler,Arzu Gündoğdu,Zübeyde Kekilli,Ali Obruklu, veliler ve misafirler katıldı.

Müftü Gündoğdu, yıl sonu etkinliklerine iştirak eden öğretici ve öğrenciler adına ailelerin verdikleri destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti. Din eğitiminin çocuklar üzerindeki önemine değinen Gündoğdu, ailelere bu konuda daha hassas ve özverili olmaları konusunda önemli tavsiyelerde bulundu.

Kurs Müdürü Gonca Küçükkavruk,emeği geçenlere teşekkür ederek, yeni yaz ve güz dönemi kayıtlarının başladığını belirtti.

Program minik öğrencilerin Hatim duası,Kur ’ an –ı Kerim e geçen öğrencilere taç takımı,çeşitli hediyeler ve velilere ikramla son buldu.

Haber : Hanifi Dörtgöz

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
KADİRLİ HABERLERİ

Cevap yaz