Kadirli'nin ilk ve tek radyosu

Her yerde konuşuluyor!

Türkiye’yi yerel seçim heyecanı sardı. Çarşıda pazarda her yerde seçimler konuşuluyor.

Partilerin göstereceği adaylar merak edilirken; aday adaylığını açıklayanlar, adaylığı konuşulanlar da toplum tarafından değerlendiriliyor.

Kadirli’nin günlük gazetelerinden Kadirli Postası, Kadirli Belediye Başkan Adayı olarak konuşulan flaş bir ismi gündeme getirdi.

Gazetede yer alan haberde başarılı işadamı Murat Kaycıoğlu’nun Belediye Başkan aday adayları arasında konuşulduğunu yazdı.

İlçenin gündemini sütunlarına taşıyan gazete, Kaycıoğlu’nun lider yönüne dikkat çekerek aday adaylığının vatandaşlar arasında büyük heyecan yaşattığını aktardı.

Murat Kaycıoğlu’nun halk tarafından sevilen bir isim olduğuna vurgu yapan gazete, vatandaşların vizyon sahibi, söyleyecek sözü olan, Kadirli’yi köy olmaktan kurtarıp şehir havasına sokacak, gözü pek, mert ve otoriter bir belediye başkanı istediğini yazdı.

Çok sayıda sivil toplum kuruluşunda, kuruluşunda ve yönetiminde görev alan Kaycıoğlu, bir dönem de Kadirli Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptı.

Gazete, Murat Kaycıoğlu’nun şu ana kadar resmi bir açıklama yapmamasına rağmen adının Belediye Başkan Aday adayı olarak konuşulduğunu yazdı.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]