MRT FM
TURP GİBİ RADYO

Dereceye Giren Öğrencilere Ödüllerini Vali Coşkun Verdi

“Tüketici Ve Tüketim” Konulu Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilere Ödüllerini Vali Coşkun Verdi

Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelinde resmi ve özel okullarda eğitim ve öğretim gören ortaokul 5.6.7.8. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen “Tüketici ve Tüketim” konulu resim yarışmasında il bazında yapılan değerlendirmede Osmaniye’den dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Ömer Faruk Coşkun tarafından Valilik makamında verildi. Öğrencilere ziyaretlerinde Ticaret İl Müdür Vekili Ayhan Bozok ve öğretmenler eşlik etti.

Dereceye Giren Öğrencilere Ödüllerini Vali Coşkun VerdiZiyaret sırasında Ticaret İl Müdür Vekili Ayhan Bozok, Vali Ömer Faruk Coşkun’a resim yarışması hakkında bilgi verdi.

Dereceye Giren Öğrencilere Ödüllerini Vali Coşkun VerdiÖğrencilerin derece aldıkları resimleri inceleyen Vali Coşkun, birinci olan Aşağı Çiçeklidere Ortaokulu 8-A sınıfı öğrencisi Sakine Alasırt’a, ikinci olan Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu 8-D sınıfı öğrencisi Buse Emik’e ve üçüncü olan Şehit Bekir Evren İmam Hatip Ortaokulu 5-A sınıfı öğrencisi Melike Naz Tütüncü’ye ödüllerini verdi. Öğrencileri tebrik eden Vali Coşkun,  başarılarının daim olmasını diledi.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
KADİRLİ HABERLERİ

Cevap yaz