Kadirli'nin ilk ve tek radyosu

Chp’den Kadirli İyi Parti İlçe Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Orhun Döğüşcü ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti ilçe binasında geçtiğimiz günlerde göreve gelen İYİ Parti İlçe Başkanı Dr.Çağrı Noyan Aydın ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP İlçe Başkanı Mehmet Orhun Döğüşcü ve yönetim kurulu üyeleri İYİ Parti teşkilatına ziyarette bulundular. Kısa sohbetten sonra farklı siyaset anlayışına sahip partilerde ilçe başkanı olarak görev yaptıklarını ancak ortak amaçlarının İlçeye, Ülke’ye ve Halka hizmet olduğunu dile getirdiler.

İyi Parti İlçe Başkanı Dr. Çağrı Noyan Aydın ve ekibine çıktığı bu kutsal yolda başarılar dileyen CHP İlçe Başkanı Döğüşcü,” Ortak amaçlar doğrultusunda Atatürk ilke ve devrimlerini benimsemiş, Cumhuriyet değerlerine bağlı her kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmaya hazırız. Özgürlük, Demokrasi, İnsan Hakları, Hak, Hukuk, Adalet, Eşitlik ve daha yaşanabilir bir Türkiye için, parlamenter demokrasiyi yeniden tesis etmemiz gerek. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. 2019’da mücadelemizi daha da büyütüp bu karanlık döneme hep birlikte son vereceğiz.” dedi.

Chp'den İyi Partiye Hayırlı Olsun Ziyareti

İYİ Parti İlçe Başkanı Dr. Çağrı Noyan Aydın, gelen misafirlere ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Mehmet Döğüşcü ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti ve Cumhriyet Halk Partisine gönül vermiş tüm vatandaşlara selam yolladı.

2019 da yapılacak seçimlerin Türkiye’nin geleceği için yaşamsal öneme sahip olduğunun altını çizen Aydın, “ İyi Parti olarak Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde yola çıktık. İyi insanları insanlık tarihine armağan etmiş ve edecek olan büyük Türk milletinin bir evladı olmaktan hepimiz onur ve gurur duymaktayız. Bu milletin içinden çıkmış Hoca Ahmet Yesevi, Mevlâna, Hacı Bektaş-ı Veli ve Yunus Emre’nin dediği gibi iyi insanların anlayış ve felsefesi yolumuzu aydınlatmakta.

Bizler Yunus Emrenin sözünden hareketle “tüm yaratılanları yaradan ötürü seviyoruz” sözünü benimsemiş büyük bir iyiler topluğuyuz. İyi Parti Gençlerimize iş kadınlarımıza yaşam hakkı ve eşitlik, yaşlılarımıza huzur ve güvenli bakım imkanı, çocuklarımıza neşe, mutluluk, sağlık ve milletimize birlik ve beraberlik getirmek için yola çıktık. İnanıyoruz ki bu millet bizimle bir olacak diri olacak.Chp'den İyi Partiye Hayırlı Olsun Ziyareti

Türkiye Cumhuriyeti Devleti hepimizin bildiği gibi büyük bir ekonomi biz bu büyük ekonominin insanlarımıza adil dağılımı için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Aynı ekmeği bölüşende biziz aynı çorbayı içende biziz, acısı bir olanda biziz.

İyi parti Türk Milletinin ülkesi ve devleti ile bölünmez bir bütünlüğünü korumayı amaçlayan herkesi kucaklayan bir partidir. Güçlendirilmiş bir parlamenter demokratik rejimin dahada güçlendirilmesi için 2019’da yapılacak yerel seçimler çok daha önemlidir. Bu Ülke hepimizin. Hiç kimse hukukun üstün de değildir. Bu Devlet hukuk devletidir.

İyi Parti 2019 Yerel seçimlerde Kadirli’de “BAŞARACAĞIZ” sloganıyla yola çıkmıştır ve hedefi tek yumruk olarak yönelmiştir vede şunuda belirtmek isterim. “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır.” Şeklinde konuştu.

Haber : Yüksel İbicioğlu

[Toplam:0    Ortalama:0/5]