MRT FM
TURP GİBİ RADYO

Başkan Tarhan Şampiyon Güreşçileri Ağırladı

Geleneksel Spor Dalları Federasyonu İl Temsilciliği tarafından Kadirli’de düzenlenen Ulusal Egemenlik Kısa Salvar Güreş Şampiyonasında dereceye giren güreşçiler, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı ziyaret ettiler.

Kadirli Belediyesinin katkılarıyla Pazar günü Kapalı Spor salonunda düzenlenen ve Türkiye’nin 28 ilinden 54 kulüpten 535 sporcu katıldı.

Müsabakalarda Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan adına güreşen ve 90 kilogramda birinci olan Milli Sporcu Enes Özkale ise şampiyonluğunda kendisine destek veren Başkan Tarhan’a teşekkür etti.

Sporun her türlüsüne imkanlar ölçüsünde destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini anlatan Başkan Tarhan da “Güreş bizim ata sporumuz. Geleceğini sporcuları olacak gençlerimizin ata sporuna ilgisi bizleri de mutlu etti. Sporun her türlüsüne herkesin destek vermesi gerekir. Kadirli Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada spora desteğimiz devam edecek. Tüm sporcularımızla birlikte teknik heyet ve yöneticilerimize başarılar diliyoruz. Güreşçilerimizin başarıları bizleri mutlu etmiştir.” dedi.

Milli Güreşçi, Antrenör ve Geleneksel Spor Dalları Federasyonu İl Temsilcisi Seçkin Özkale ise Başkan Tarhan’ın güreşi çok sevdiğini belirterek, “Her zaman güreş hamisi olan Başkanımız, güreşin ata sporu olduğunu ve çok sevdiğini dile getiriyor. Desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.” diye konuştu.

Sporcularla sohbet ederek, başarılı sonuçlar almalarından dolayı kutlayan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, ziyaretinin sonunda sporcu ve teknik heyetle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Menderes Özat

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
KADİRLİ HABERLERİ

Cevap yaz